Skip to content

Servis kopírovacích a tiskových strojů

Zajišťujeme autorizovaný záruční a pozáruční servis kopírovacích a tiskových strojů značky XEROX, HP PageWide a velkoformátových strojů CANON (dříve Océ) a také pozáruční servis značky Konica Minolta.

Neváhejte se na nás obrátit

Moderní technologie mění způsob jakým poskytujeme servis a podporu. Propojili jsme nejmodernější technologie vzdáleného monitoringu zařízení se znalostní databází, přidali podporu týmu zkušených techniků a konzultantů a to vše jsme zastřešili osobním přístupem. Nespoléháme se pouze na neosobní automatizované procesy, jsme připraveni vám kdykoli poradit

Výhody spolupráce se SKORI

  • Provedeme vzdálenou analýzu servisních dat vašeho zařízení a poradíme, jak postupovat dál. Díky dynamické znalostní databázi máme pro vás okamžitě připraveno to nejlepší řešení.
  • Můžeme vám zaslat podrobné a srozumitelné pokyny e-mailem, pokud je to pro vás vhodnější.
  • Prostřednictvím webového nástroje iSkori.cz si můžete kdykoli objednat uživatelsky vyměnitelné náhradní díly.
  • Naše servisní střediska jsou kdykoliv připravena vyslat k vám servisního technika
autorizovaný servis xerox v české republice

Naše služby a řešení Vám umožní soustředit se na vlastní byznys a začít růst. Díky vyšší produktivitě práce a nižším nákladům získáte širší možnosti pro Vaše podnikání. Jste jednotlivec, malá firma, středně velká společnost či nadnárodní korporace? Máme řešení i pro Vás.

Volejte na naši hotline +420 731 495 048

Po - Pá 7:30 - 16:00

Zanechte nám kontakt

 

Ozveme se Vám co nejdříve to bude možné

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Vážení klienti a návštěvníci

Hledáte obsah týkající se našich kopírovacích center - SKORI COPY?

Právě jsme spustili nové webové stránky pro SKORI COPY, na kterých najdete veškeré informace a také nově můžete objednávat naše služby online. Na webu skoricopy.cz naleznete katalog veškerých produktů a služeb, které nabízíme a také ceník.