Skip to content

Velkoformáty Canon Océ

Spolehlivá kvalita, kterou ještě umocňuje 10 lety používání prověřená technologie, vytváří z tiskáren Océ řady PlotWave a ColorWave ideální prostředek pro přímočarý a bezstarostný velkoformátový tisk. Tyto zařízení představují samostatné multifunkční systémy pro týmy, které potřebují rychle tisknout složité dokumenty, jednoduše sdílet, rychleji dokončovat širokoformátové projekty a současně uchovat v bezpečí důvěrné informace.

océ plotwave 345

Océ PlotWave 345

Nová černobílá tiskárna, skener a kopírka Océ PlotWave 345 produkuje skvěle vypadající technické dokumenty, odolné proti veškerým povětrnostním vlivům, bezpečným, nákladově efektivním a jednoduchým způsobem, čímž umožňuje uživatelům trvale se soustředit na svou práci.

Více informací»
Océ PlotWave 750

Océ PlotWave 750

Spolehlivěji ochraňte důležitá data a užijte si až 1 200 metrů nepřetržité produkce díky 6 rolím médií a integrovanému skládání. Multifunkční černobílý plotter Océ PlotWave 750 vám pomáhá čelit výzvám spojeným s dokumenty na odděleních nebo v centrálních tiskových prostředích.

Více informací»
Océ ColorWave 500

Océ ColorWave 500

Barevná multifunkční tiskárna Océ ColorWave 500 představuje ideální řešení pro pracovní skupiny. Je vybavena výkonnými technologiemi podporujícími aplikace CAD, GIS a grafické aplikace. Výtisky jsou okamžitě suché a odolné proti vodě.

Více informací»
Océ ColorWave 700

Océ ColorWave 700

Univerzální barevná tiskárna Océ ColorWave 700 je navržena pro širší grafické aplikace a nabízí vysoce kvalitní a okamžitě suché výtisky odolné proti vodě na mediích bez povrchové úpravy, silných a vlastních médiích.

Více informací»
[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right