Proč si vybrat HP PageWide

Technologie HP PageWide stojí za mimořádnou rychlostí a spolehlivostí těchto zařízení. Tisková hlava zabírá celou šířku papíru, což umožňuje jednoprůchodový tisk při neuvěřitelně vysokých rychlostech. technologie HP PageWide byla původně využívaná pro digitální tisk na špičkové úrovni, ale nedávno byla rozšířená i do kanceláří.

tiskárny řady hp pagewide
Přehrát video

HP je jedna z nejoblíbenějších značek tiskáren na světě

Seznamte se se zcela novou generací inkoustového tisku a s tím, jaké jedinečné výhody přinese vám, zákazníkům. Spojení PageWide můžeme volně přeložit jako „široký přes celou stránku“. Přesně takové jsou tiskové hlavy tiskáren, které mají název technologie PageWide přímo ve svém názvu. Tisková hlava je díky tomu v pevné pozici a v tiskárně se pohybuju pouze papír. Tisk je tak velmi rychlý, tichý a spolehlivý.

Výrazná černá a syté barvy

Na každé tiskové hlavě je 10 560 trysek, v celé tiskárně dohromady 42 240 trysek pro všechny čtyři barvy, které vytváří inkoustové kapky s jednotnou hmotností, rychlostí a trajektorií pohybu a inkoust vystřikují s dokonalou přesností zajišťující vysokou sytost černé a barev, tmavý a ostrý text a rychlé schnutí.

Méně dílů, méně údržby

Robustní tisková hlava je navržená tak, aby vydržela po celou životnost tiskárny. Každá tryska má totiž svou záložní trysku a automatická údržba tiskové hlavy ji udržuje v bezvadném stavu, aby zajistily trvalou kvalitu tisku. Tomu napomáhá i automatické testování a nahrazování trysek, které průběžně detekuje a odblokovává trysky.

Nízké náklady na barevný tisk

S kazetami s vysokou výtěžností a extra vysokou výtěžností můžete tisknout déle bez potřeby výměny spotřebního materiálu. Díky vysokým výtěžnostem a doporučeným cenám originálního spotřebního materiálu získáte profesionální tisk s nízkými celkovými náklady na vlastnictví.

Navrženo s ohledem na životní prostředí

Zařízení HP PageWide nesou certifikaci ENERGY STAR® a jsou na špičce možností energetické úspornosti. Nabízejí uživatelům nízké nároky na provozní i pohotovostní spotřebu energie, nízkou typickou spotřebu energie (TEC) a technologii HP Auto-Off, která zařízení automaticky vypne, když ho nepotřebujete3.

video hp pagewide
Přehrát video

Vynikající barva bez nákladů navíc. To je cíl, který jsme si stanovili při vytváření nové generace multifunkčních zařízení a tiskáren HP PageWide Managed. Chtěli jsme vytvořit nový model tisku – finančně dostupný barevný tisk s vynikajícím výkonem, který se od tiskáren HP