Užijte si Ameriku!

Xerox AmerikaXerox je jednou z ikonických značek moderní historie.
V padesátých letech jsme v New Yorku představili světu první automatickou xerografickou kopírku a dali jsme jméno samotnému kopírování.

Vsaďte na americký brand, na americkou tradici. V České republice jsme s vámi již 20 let, pomáháme vám plnit vaše sny a rozvíjet vaše podnikání.

Pořiďte si nyní nejmodernější barevnou multifunkci Xerox WorkCentre řady 7220 / 7225 ještě výhodněji!

  • Vyměňte vaši stávající laserovou Skori kompozicetiskárnu, inkoustovou barevnou tiskárnu, skener a fax za jediné multifunkční zařízení. Budete překvapeni, kolik místa a peněz ušetříte. Díky nulovému pronájmu nezaplatíte ani o korunu více.
  • Tiskněte černobíle zdarma až do výše barevného objemu. Pokud například vytisknete 3000 černobíle a 2000 barevně, zaplatíte pouze 1000 černobíle a 2000 barevně. 2000 černobílých tisků budete mít zdarma. Nabídka platí po celou dobu trvání servisní smlouvy, maximálně však 4 roky, případně po celou dobu trvání smlouvy o pronájmu.
  • K tomu přidejte unikátní „Záruku naprosté spokojenosti“ a získáte nejlepší hodnotu za vaše peníze. Princip je jednoduchý - nebudete-li spokojeni s produktem, bezplatně vám vyměníme zařízení za jiné (platí při uzavření plného servisního zabezpečení).

WorkCentre 7220 / 7225 je vybavena řadičem na platformě Xerox ConnectKey se spoustou užitečných funkcí, které byste očekávali u mnohem dražších zařízení. Užijte si mimořádnou bezpečnost dat díky integraci McAfee Security a pokročilé funkce skenování včetně prohledávatelného formátu S-PDF, nyní i s možností jednotlačítkových voleb.

Atraktivní cena, elegantní design, malá náročnost na plochu kanceláře, minimální spotřeba elektrické energie, nízké provozní náklady a nejnižší hlučnost ve své kategorii. Xerox 7220/7225 je tu, aby vašemu podnikání poskytl strategickou výhodu barvy.

Cena: dle konfigurace stroje již 1426 Kč měsíčně.