MS 2014 Liberec – Jsme dvojnásobní vícemistři světa!

Společnost SKORI již několik let podporuje Taneční studio Ridendo z Hlinska a je jeho generálním sponzorem. V listopadu 2014 slavilo toto taneční studio velký úspěch. Na mistrovství světa, které bylo pořádáno v České republice pod záštitou Svazu učitelů tance a Českou taneční asociací, vyslalo dva taneční páry. Viktora Skořepu a Violku Černou, kteří zastupovali TS Ridendo v kategorii děti a Honzu Skořepu s Nikolkou Černou, soutěžící v juniorech. Velikým úspěchem pro tanečníky, Ridendo i pro společnost SKORI bylo jejich umístění mezi obrovskou konkurencí jak v kategorii latinsko-amerických tanců, tak i kombinace. 

Tanečníci soutěžili v tancích latinské Ameriky, kde Viktor s Violkou postoupili do finále a nakonec vybojovali 2. místo, Honza s Nikolkou v juniorech skončili na místě jedenáctém. V této kategorii byla velmi silná konkurence, obzvláště páry z Ruska vynikaly precizní taneční technikou. Následující den bylo nadšení Hlineckých korunováno dalším progresem.

V kategorii kombinace, kde navíc místo obvyklého quickstepu páry musely předvést své dovednosti v tangu, oba páry získaly finálová umístění. Viktor s Violkou se stali vícemistry světa (2. místo) a Honza s Nikolkou skončili těsně před branami vítězů na krásném 4. místě.

Pro oba taneční páry byla účast na mezinárodní soutěži velkým zážitkem a zkušeností. Soutěžit na jednom parketě s páry z Ruska, Anglie, Francie, Itálie, Černé Hory, Maďarska a dalších států a slyšet hrát státní hymnu jako odměnu za svůj výkon se nestává každý den.