Fotokniha

Skori FOTOKNIHA Nejlevnější a nejkvalitnější fotokniha

Instalátor ke stažení

(Skori Fotokniha v3)

Fotokniha he stažení zde
Ukázková fotokniha pro vás ke stažení Ukázková fotokniha ke stažení
Jednoduchý návod na instalaci fotoknihy
Návod na tvorbu první fotoknihy

  Jedná se o jedinečnou službu všem zákazníkům, toužícím po hmatatelné památce na své zážitky z dovolené, výletu, svatby či jiné významné události ve Vašem životě, z níž máte množství digitálních fotografií. Ty často zahálejí ve Vašich PC, CD, paměťových kartách a nejrůznějších médiích – v lepším případě v papírové podobě zastrčeny za celofánem tuctového fotoalba. Zkuste nás a sami si připravte svoji opravdovou papírovou a jedinečnou fotoknihu, kalendář či plakát na zeď – je to velice jednoduché. Navíc je celý program v českém jazyce. Případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na copyji@skori.cz

 

Ceny fotoknih

SKORI Fotokniha BASICplus

Strany navíc

Fotokniha BASICplus 20x20

349kč za 20 stránek

10 korun stránka (20 korun za list)

Fotokniha BASICplus 21x30

399kč za 20 stránek

12 korun stránka (24 korun za list)

Fotokniha BASICplus 30x21

399kč za 20 stránek

12 korun stránka (24 korun za list)

Fotokniha BASICplus 30x30

599kč za 20 stránek

22 korun stránka (44 korun za list)

 

       Uklázka fotoknihyZ našich www stránek si stáhnete instalační soubor aplikace, kterou si nainstalujete na svém PC a velmi intuitivně si svoji fotoknihu v počítači nachystáte (můžete to udělat klidně v letadle již při cestě z dovolené).  

 

  

            Pomocí tohoto SW nám odešlete zakázku s daty k výrobě fotoknihy (operace, která není o nic složitější než odeslání běžného e-mailu).

 

     Skori Fotokniha výroba prodej XeroxNaši kvalifikovaní pracovníci Vám fotoknihu vyrobí a dají Vám informaci, kdy si můžete hotovou fotoknihu vyzvednout v našem Copy Studiu (zasílání poštou připravujeme).

Odlište se od ostatních a ukazujte své zážitky a emoce na papíře, knihu počítač nahradit nedokáže, v knize si své fotky nevymažete – kniha je kniha a vy můžete mít svůj originál jen pro sebe!