Kariéra

Hledáme nové kolegy

Společnost SKORI, s.r.o. zabývající se prodejem, pronájmem a servisem kopírovacích a tiskových systémů XEROX a CANON přijme do hlavního pracovního poměru:

SERVISNÍHO TECHNIKA TISKOVÝCH STROJŮ (VYSOČINA):

-          Jihlava

 -          Náplň práce:

o  Instalace

o  Opravy a údržbu tiskových zařízení u zákazníků

o  Zajištění SW implementace stroje do prostředí zákazníka

o  Školení zákazníků v používání tiskových zařízení

-          Požadujeme:

o  Vzdělání v oboru elektro - vyhláška 50/78 Sb.

o   Energický typ s chutí do práce

o   Obchodní myšlení, schopnost rychle se rozhodovat

o   Řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič

o   Znalost práce AJ - min. na úrovni porozumění technickému textu

-          Nabízíme:

o   Finanční ohodnocení dle výkonu, schopností znalostí a dovedností

o   Zázemí renomované značky Xerox, CANON

o   Moderní pracovní prostředí, služební automobil, NTB a telefon

o     Nepřetržitý profesionální rozvoj

OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE PRO PRODEJ PRODUKTŮ XEROX PRO POBOČKY:

-          Jihlava

-          Hradec Králové

 -          Náplň práce:

o   Vyhledávání nových zákazníků

o   Sjednávání obchodních schůzek

o   Příprava obchodních nabídek

o   Následná práce v terénu

o   Analýza stávajícího stavu a návrh řešení pro klienta

-          Požadujeme:

o   Minimálně SŠ vzdělání s maturitou

o   Energický typ s chutí do práce

o   Obchodní myšlení, schopnost rychle se rozhodovat

o   Řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič

o   Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)

-          Nabízíme:

o   Práci v mladém kolektivu

o   Příjemné pracovní prostředí

o   Zázemí dynamické společnosti

o   Služební automobil, telefon, notebook

o   Dobré platové ohodnocení podle Vašich výkonů

Váš životopis společně s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: kskorepova@skori.cz